Letem kočičím světem :)

POTŘEBY PRO KOČKU

KOČIČÍ ZÁCHOD - obrázek

KOČIČÍ ZÁCHOD - obrázek

Pokud žijete s vaší kočkou na venkově a má možnost volně bez zábran si vyběhnout ven, není zapotřebí jí někde v domácnosti zřizovat záchod.Pokud ale obývate byt a chcete si domů přivést  kočičího kamaráda, musíte takovou domácí toaletu pořídit.

Misky - obrázek

Misky - obrázek

Misek na jídlo a pití existuje mnoho různých druhů a jejich výběr závisí na Vašem rozhodnutí, přesvědčení a v neposlední řadě především na finanční situaci.

HRAČKY - obrázek

HRAČKY - obrázek

Brzy po tom, co si koupíte kočku zjistíte, že si dokáže hrát s čímkoliv. Ke hraní nepotřebuje žádné drahé hračky, ale bohatě si vystačí s obyčejnou kuličkou z alobalu. Ovšem kočce nestačí jen hodit hračku se slovy: ,,Hraj si“. Musíte se jí i ve hře věnovat.
V bytě nemusí být nuda! - obrázek

V bytě nemusí být nuda! - obrázek

Kdo nechce nebo nemůže dopřát své kočce volný pohyb venku, nemusí být špatný páníček. Ať je kočka venku nebo doma, její život by měl být pestrý a dobrodružný. To platí především pro život v bytě, protože, jak jste již zjistili, vaše chlupatá společnice potřebuje změnu, aby byla vytížená a cítila se dobře. I když nebude moci na zahradu, existuje celá řada možností, jak ji (a určitě i sebe) zabavit!

TOPlist
KOČIČÍ NÁPADY
andie logo.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one